Mecenas Dziecięcych Talentów » Dziecięce talenty

Karol Sanak, piłkarz

Karol od 2010 roku jest zawodnikiem Klubu Sportowego PKS JADWIGA w Krakowie na pozycji napastnik. Interesuje się piłką nożną i koszykówką. Chętnie bierze udział w organizowanych zawodach biegowych. Jego marzeniem jest zobaczyć stadion Barcelony. W przyszłości chciałby grać w Wiśle Kraków. Oprócz uprawiania sportu uwielbia rysować i często zdobywa wyróżnienia w konkursach plastycznych.  

 

 

 

Zastań Mecenasem talentu Karola (kliknij)

 

 

Dziecięce talenty – pozostałe:

Logo projektu

Logo projektu

Logo zostało zrealizowane na podstawie pracy krakowskiej uczennicy, laureatki naszego wrześniowego konkursu na opracowanie logotypu projektu MDT najpełniej oddającego jego charakter. więcej »
edycja 2012/2013

edycja 2012/2013

Zapraszamy do obejrzenia filmu zrealizowanego przez Łukasza Szymańskiego oraz wszystkie dzieci objęte Projektem. więcej »

Rekomendacje

Wiktoria:

To świetny pomysł. Pamiętam, że dawniej sama miałam ten sam problem. Nareszcie ktoś pomyślał o dzieciach. Wystarczy drobiazg, pomagający w rozwoju ich talentów.... »

wiktoria:

swietna sprawa milo popatrzec na tak uzdolnione dzieciaki ,ktore zyja juz od malenstwa czyms co kochaja :}brawo Wiktoria:]... »

Beata:

To piękne, że nareszcie myśli się o talentach dzieci. Realizowanie swoich pasji dopiero wtedy, gdy się już samemu na nie zarabia, to stanowczo za późno.... »

Napisz co mylisz o akcji:
Partner akcji
© Fundacja Czas Dzieci 2023