Mecenas Dziecięcych Talentów » Dziecięce talenty

Dominik Maśnica, piłkarz

Pasją Dominika jest piłka nożna. W przyszłości chciałby, podobnie jak jego idol Robert Lewandowski, zostać najlepszym zawodnikiem Bayern Monachium.

 

Dominik jest uczniem IV klasy Szkoły Podstawowej nr 142 w Krakowie-Wolicy. Dzięki swoim umiejętnościom piłkarskim zdobywa kolejne sukcesy, zajmując wraz z drużyną coraz wyższe miejsca na podium oraz grając z zespołami takimi jak: Wisła Kraków, AS21, Cracovia Kraków. Po pierwszym roku uczęszczania na treningi chłopiec uzyskał dyplom za największy rozwój umiejętności. W tym roku, dzięki ogromnemu talentowi i ciężkiej pracy, spotkało go kolejne wyróżnienie - został przyjęty do jednej z najlepszych szkółek piłkarskich w Krakowie - Akademii Wisły Kraków. 

 

Dominik trenuje także karate. Na tym polu jego osiągnięcia są równie imponujące - 2. miejsce w kategorii kumite, 2. miejsce w kategorii kata oraz dwa razy 3. miejsce w kategorii kata w zawodach ogólnopolskich.

 

Dzięki wysiłkowi i poświęceniu na treningach młody sportowiec wyćwiczył zwinność, spostrzegawczość i wytrwałość w dążeniu do celu. Te cechy dają mu przewagę w grze na boisku, na którym potrafi świetnie współpracować, a w decydujących momentach przejąć rolę lidera.

 

Sfinansowanie treningów piłki nożnej oraz pokrycie części kosztów związanych z uczestnictwem Dominika w piłkarskich obozach wyjazdowych to ogromna pomoc w rozwijaniu jego talentu.  

 

 

 

 

Zostań Mecenasem talentu Dominika (kliknij)

Dziecięce talenty – pozostałe:

Logo projektu

Logo projektu

Logo zostało zrealizowane na podstawie pracy krakowskiej uczennicy, laureatki naszego wrześniowego konkursu na opracowanie logotypu projektu MDT najpełniej oddającego jego charakter. więcej »
Nowoczesny mecenat

Nowoczesny mecenat

Idea opieki nad artystami i naukowcami, powiązana z ich finansowym wsparciem znana jest od starożytności. Obecnie mecenat to kluczowy element planowania rozwoju firmy, w fachowym języku zwany CSR. więcej »

Rekomendacje

Wiktoria:

To świetny pomysł. Pamiętam, że dawniej sama miałam ten sam problem. Nareszcie ktoś pomyślał o dzieciach. Wystarczy drobiazg, pomagający w rozwoju ich talentów.... »

wiktoria:

swietna sprawa milo popatrzec na tak uzdolnione dzieciaki ,ktore zyja juz od malenstwa czyms co kochaja :}brawo Wiktoria:]... »

Beata:

To piękne, że nareszcie myśli się o talentach dzieci. Realizowanie swoich pasji dopiero wtedy, gdy się już samemu na nie zarabia, to stanowczo za późno.... »

Napisz co mylisz o akcji:
Partner akcji
© Fundacja Czas Dzieci 2023